fotografia ślubna

Fotografia ślubna

Witam Młodą Parę :)
Oferuję Wam oryginalne zdjęcia ślubne. Proponuję pełny pakiet dla Nowożeńców zawierający: przygotowania, błogosławieństwo, ceremonię ślubną, wesele, zdjęcia plenerowe lub studyjne. Otrzymujecie ok. 450 zdjęć w pełnej rozdzielczości, po ewentualnym retuszu. Fotografie ślubne umieszczam na płycie DVD. Dodatkowo proponuję indywidualny projekt foto-książki. Z chęcią podejmuję się wyzwań i docieram wszędzie, gdzie mnie Państwo zaprosicie. Realizuję zlecenia głównie na ternie Warszawy i okolic, ale jako profesjonalny fotograf uwiecznię na obrazach ślub, ceremonię weselną oraz przygotowania narzeczonych w innych regionach Polski. Ogromną wagę przywiązuję do jakości świadczonych usług. Staram się uchwycić pełną gamę emocji, towarzyszących Młodej Parze i Gościom. Spośród ogromnej liczby ujęć wybieram najciekawsze, które w barwny sposób opowiedzą o niezwykłym wydarzeniu w Waszym życiu.

Portret & Moda

Proponuję profesjonalne sesje zdjęciowe zarówno w studio jak i w plenerze. Przygotowanie sesji i sama sesja zależna jest od indywidualnych ustaleń z klientem. Wszystkie zdjęcia podlegają odpowiedniej obróbce i retuszu. Dodatkowo oferuję realizację kompletnych projektów graficznych czyli począwszy od realizacji sesji fotograficznej przez obróbkę zdjęć aż do ostatecznego projektu plakatu, prospektu lub katalogu gotowego do druku.

Fotografia ciążowa

Niezwykły okres w życiu kobiety, jakim jest noszenie w łonie dziecka, mija niezwykle szybko. Często poświęcony jest wyłącznie planowaniu pierwszych miesięcy macierzyństwa, gdy tymczasem ono już się rozpoczęło. Fotografia ciążowa to w rzeczywistości pierwsze zdjęcie dziecka z matką, pozwalające przedstawić radość oczekiwania na potomstwo i promienną urodę kobiety w tym okresie. W moim atelier w Warszawie wykonuję specjalne sesje, które staną się dla każdej matki niezwykłą pamiątką z pełnych magii oczekiwania dziewięciu miesięcy.

Fotografia dziecięca

Dzieci rosną i rozwijają się bardzo szybko, złapmy więc razem te ulotne chwile by z przyjemnością je długo wspominać. Sesje zdjęciowe organizuję zarówno w plenerze jak i u Was w domu lub w studio. Najważniejsze jest to by Wasze pociechy się dobrze przy tym bawiły, bo wtedy i humor dopisuje i zdjęcia są fajne :) Sesje trwają zwykle od 2 do 3 godzin. Po sesji otrzymujecie ok. 200 zdjęć w pełnej rozdzielczości i po ewentualnym retuszu na płycie DVD.